Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Njihuni me Bes Kallakun para kredisë

(Foto) Njihuni me Bes Kallakun para kredisë
September 07
17:00 2016

Bes Kallaku njihet për postimet e tij plot humor në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Një herë na shfaqet si “skifter”, një herë nostalgjik e një herë tjetër bën humor me personazhe të ndryshëm të showbizz-it shqiptar.

Para pak minutash, aktori i “Portokalli”-së ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet i ulur në një trotuar e duke pjekur gështenja. Në përshkrimin e kësaj fotoje, Besi shkruan me humor: “Para kredisë!”.

Një pyetje kemi ne: “Po misrat ku shkuan?”

Para kredise

A photo posted by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Komento
Shperndaje