Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Një tjetër këngëtare shqiptare del “topless”!

(Foto) Një tjetër këngëtare shqiptare del “topless”!
September 25
23:04 2016

Pak javë më parë, në të gjitha portalet online dhe rrjetet sociale vërshuan komentet për një fotografi të këngëtares Rovena Dilo, ku ajo shfaqej e zhveshur por me shpinë. Ky ishte një veprim i guximshëm nga ana e këngëtares, që mesa duket nuk është e vetmja.

Vetëm pak orë më parë ka postuar pothuajse të njëjtën pozë në fotografi këngëtarja Evi Reçi. Ajo shfaqet me shpinë por sërish “topless”. Edhe pse nuk ka pozuar përballë, mund të themi se edhe Reçi me këtë fotografi ka “provokuar” ndjekësit në rrjete sociale, që zakonisht reagojnë në masë në raste të tilla.

Megjithatë, këngëtarja bukuroshe duket mjaft mirë pasi edhe format e saj trupore ia lejojnë që të duket këndshëm si e veshur, ashtu edhe e zhveshur! /Blitz.al/

Shperndaje