Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Një surprizë e pazakontë për Armina Mevlanin në Turqi

(Foto) Një surprizë e pazakontë për Armina Mevlanin në Turqi
October 12
14:23 2016

Armina Mevlani aktualisht ndodhet në Turqi në kuadër të Javës së Modës në Stamboll.

Blogerja e njohur ka qenë e pranishme edhe në Javën e Modës në Milano, ndërkohë që pasioni i saj për modelingun këtë herë e ka çuar në Turqi. Një surprizë e këndshme e ka pritur Arminën në hotelin në të cilin ajo po qëndron në Stamboll. Një shishe vere e personalizuar ka qenë surpriza e këtij mëngjesi për Mevlanin. Mbi shishen e verës shkruhet emri i saj “Armina Mevlani” dhe “Miss Albania”.

“Si llastohem unë në Stamboll!”- shkruan Armina në SnapChat./Blitz.al/

armiii armina1_1476273385-7464205

Shperndaje