Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Një shoqe e ngushtë si Elvana Gjata

(Foto) Një shoqe e ngushtë si Elvana Gjata
November 10
11:27 2016

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata dhe aktorja e moderatorja Jonida Vokshi ndajnë një shoqëri shumë të ngushtë dhe mjaft të bukur me njëra-tjetrën. Kjo vihet re më së shumti në rrjete sociale, ku të dyja vajzat nuk ngurrojnë të shprehin publikisht mbështetjen për çdo projekt që ato realizojnë.

elvana

Jonida Vokshi është në prag të premierës së filmit “7 ditë”, ku ajo është protagoniste. Elvana Gjata, nisur nga kjo, ka shpërndarë posterin e filmit në Instagram, duke shkruar: “Filmi yt i parë si protagoniste, me siguri jo i fundit. Kaq e lumtur për ty! Kjo je ti!” – ka shkruar Elvana, ndërkohë që, me siguri, Jonida është ndierë mjaft mirë nga ky dedikim i veçantë i shoqes së saj të ngushtë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje