Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Nicole Scherzinger mahnit me trupin e saj teksa bën pushime në një jaht në ishujt grekë

August 02
10:15 2016

...

Pasi janë përfunduar xhirimet e një pjese të mirë të episodeve të “X Factor”-it, ku Nicole Scherzinger është pjesë e jurisë, ajo ka menduar të kalojë disa ditë pushimesh në ishujt grekë.

Së bashku me miqtë e saj të ngushtë, Scherzinger ka vendosur që këto pushime t’i kalojë në jaht. Paparacët kanë mundur të “vjedhin” disa momente spontane të saj, duke na treguar format perfekte të trupit të Nicole.

38-vjeçarja është shfaqur në një formë aq të mirë, sa vështirë të besosh moshën e saj.

Nicole duket se pas këtyre pushimeve është gati për një sezon të bukur si mentore në “X Factor”.

 

Komento
Shperndaje