Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) “Nepsi” i orëve të vonë bën bashkë Marina Vjollcën dhe Emina Cunmulajn

(Foto) “Nepsi” i orëve të vonë bën bashkë Marina Vjollcën dhe Emina Cunmulajn
November 28
08:35 2016

Moderatorja Marina Vjollca dhe modelja me famë botërore, Emina Cunmulaj, kanë disa të përbashkëta. Fillimisht që të dyja kanë një fizik shumë të mirë (edhe pse Emina është modele, Marina nuk ngelet prapa), kanë shumë ndjekës në rrjete sociale dhe vazhdimisht janë kthyer në inspirim për vajzat e reja në një mënyrë ose tjetër.

Por të dyja bukuroshet shqiptare duket se kanë pasur një koincidencë mjaft interesante, vetëm disa orë më parë gjatë natës. Si Marina, ashtu edhe Emina kanë pasur neps për makarona me salcë të kuqe dhe mish të grirë. Të dyja vajzat i kanë postuar pjatat e tyre në Instastory, ndërkohë që ne te Blitz.al vumë re ngjashmërinë.

Marina Vjollca:

15204106_10210940736064978_546529732_o

Emina Cunmulaj:

15205832_10210940736384986_1100572332_o

Mendjet e mëdha mendojnë njësoj, por trupat e mirë kanë të njëjtin neps i bie kësaj, apo jo? /Blitz.al/

Shperndaje