Blitz

 Breaking News

(Foto) Momentet që humbëm nga dasma e Elitës dhe Gjikos, na i tregon vetë moderatorja

(Foto) Momentet që humbëm nga dasma e Elitës dhe Gjikos, na i tregon vetë moderatorja
July 12
13:48 2019

Rreth një vit më parë moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë dhe tashmë janë prindër të vogëlushit Zëri.

Ata organizuan një dasmë madhështore në Prishtinë ku të ftuar ishin edhe shumë personazhe të njohur. Ndonse çifti ka publikuar në Instagram shumë foto e video nga dita e tyre e veçantë, Elita duket se është bërë sërish nostalgjike.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar në Insta Story disa prej momenteve më speciale për të dhe ne sapo oamë pikërisht ato momente e kujtime që nuk i kishim parë më parë./blitz.al/

Share