Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Momentet më të paharrueshme në historinë e Billboard Music Awards

(Foto) Momentet më të paharrueshme në historinë e Billboard Music Awards
May 21
14:39 2016

 

Jemi duke pritur mbrëmjen e 22 majit për të parë një nga eventet më të rëndësishme në muzikë, Billboard Mucis Awards për vitin 2016. Tashmë janë shpallur nominimet për çmimet përkatëse, ku janë përmendur emrat më famshëm në botën e muzikës, si Adele, Madona, Celine Dion, Britney Spears  e shumë të tjerë. Ndërkohë që presim 22 majin, duke aluduar se çfarë do të kenë veshur yjet në tapetin e kuq dhe si do të jenë performancat, kemi vendosur të sjellim nëpërmjet fotografive disa nga momentet më të paharrueshme nga artistët në historinë e BMA-së. Shfletoni galerinë dhe shihni performancat dhe momentet në tapetin e kuq të artistëve të cilët nuk do të harrohen asnjëherë.

Shperndaje