Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Modelja shqiptare, nudo për të thyer tabutë

April 02
14:10 2016

Modelja nga Kosova, Shqipe Dreshaj ka pozuar nudo për fotografin Avni Selmani, në kuadër të “Kosova International Fashion Week 2016”.

Nuk është hera e parë që Dreshaj tregon trupin e saj por kjo është hera e parë që nuk ka asgjë veshur, veç duarve që i mbulojnë pjesët intime. Ajo ka deklaruar se i pëlqen të thyejë tabu duke pozuar nudo por nuk është e vetmja në fakt që e ka bërë këtë. Dafina Zeqiri, Bleona Qereti, Zajmina Vasjari kanë pozuar në nudo artistike më herët gjë që do të thotë se Shqipe Dreshaj i gjeti të thyera tabutë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje