Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Modelja italiane shfaqet me një fustan skandaloz në tapetin e kuq

September 04
16:01 2016

 

Të ftuarit në Festivalin e Filmit të Venecias kanë zgjedhur veshjet më të bukura për të parakaluar në tapetin e kuq.

Ndërkohë që modelja Giulia Salemi  ka bërë të kundërtën. Ajo nuk ka zgjedhur fustanin më të bukur por fustanin më ekstravagant.

Modelja italiane ka veshur një fustan portokalli, i cili i nxjerr në pah të gjitha asetet e saj . Madje me këtë fustan ajo është komplet e zbuluar. Në foto shihen qartë dy rripat që kalojnë në pjesën e saj të bustit dhe fustani përpara është i hapur aq sa mund të duken edhe format e bikinit.

Ky fustan është cilësuar si një ndër më “të rrezikshmit” që janë veshur në tapetin e kuq. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje