Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Miqtë më të mirë të të famshmëve të Hollivudit

July 02
18:52 2016

Thuhet se qeni është miku më i mirë i njeriut. Ai është kthyer për shumë familje  në një pjesëtar të rëndësishëm, aq sa dashurinë ndaj tyre shpesh e krahasojnë me atë ndaj një fëmije të vogël. Personazhet e Hollivudit janë shumë të lidhur me miqtë e tyre. Ata jetojnë, udhëtojnë, flenë dhe shëtisin me ta, aq sa mund t’i quajmë të pandashëm. Cara Delevigne, për shembull, e merr kudo Leon e saj, madje edhe në shfaqjet e pasarelat ku ajo shkon shpesh. Shfletoni galerinë dhe njihuni me miqtë e mikeshat, me  qenushët më të dashur të disa të famshmëve të Hollivudit.

Shperndaje