Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Mila Kunis tregon barkun e rrumbullakosur duke veshur rrobat e preferuara të sezonit

(Foto) Mila Kunis tregon barkun e rrumbullakosur duke veshur rrobat e preferuara të sezonit
October 19
11:02 2016

Mila Kunis duket se e ka llogaritur përsosmërisht shtatzëninë e saj. Ndërkohë që ajo është shumë pranë lindjes së fëmijës, ka nisur sezoni kur ulen temperaturat. Kunis është shumë e apasionuar pas sezonit të vjeshtës dhe rrobat e saj të preferuara janë trikot dhe bluzat e mëdha, të cilat janë shumë komforte në këto temperatura.

33-vjeçarja është kapur nga paparacët ndërkohë që vazhdon rutinën e saj të zakonshme dhe duket mjaft e kënaqur e veshur në mënyrë sportive teksa i duket barku i rrumbullakosur.

Kunis për disa ditë do të lindi një djalë ndërkohë që bashkëshorti, Ashton Kutcher shpreson që ata të kenë edhe një fëmijë të tretë! /Blitz.al/

101816-mila-kunis-street-style

 

Komento
Shperndaje