Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Mariza Ikonomin, kaq seksi nuk e kishit parë kurrë

(Foto) Mariza Ikonomin, kaq seksi nuk e kishit parë kurrë
October 30
18:46 2016

Ajo ka preferuar gjithnjë të ruajë profilin e këngëtares që thotë gjithçka me zërin e saj, pa tentuar të rrëmbejë vëmendjen e publikut me format trupore apo lëvizjet provokuese, por mesa duket tashmë ka vendosur të shfaqet ndryshe.

Nëpërmjet një fotografie në profilet e saj në rrjetet sociale, Mariza ka dashur të njoftojë të gjithë ndjekësit për përfaqësimin në “Kënga Magjike”, me këngën “E vetmja jam”, më seksi se kurrë.

“Gati për të prezantuar këngën time të re “E vetmja jam””, – shkruan Mariza krahas fotos ku shfaqet e veshur me një fustan të hollë e të shkurtër ngjyrë gri të errët dhe me një palë çizme mbi gju, që e bëjnë të duket shumë tërheqëse. /Blitz.al/

marzia-kshu

Shperndaje