Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Majk e ka parashikuar karrierën e tij që në fëmijëri

(Foto) Majk e ka parashikuar karrierën e tij që në fëmijëri
November 17
13:28 2016

Majk e ka nisur mëngjesin e sotëm me shumë nostalgji.

Ai ka postuar në Snapchat  disa foto kur ka qenë i vogël, madje nëpërmjet tyre duket se Majk e ka parashikuar që në fëmijëri se një ditë do të bëhej reper.

Veshja dhe qëndrimi i tij janë të njëjta me të një reperi, ashtu sikurse ai është sot. Syzet janë një tjetër fiksim i Majk dhe ai i adhuron.

Përveç nostalgjisë, Majk u ka treguar fansave të tij se muzikën e ka pasur në gjak që atëherë, duket se ai është një reper i lindur./Blitz.al/

maj2 maj4 maj5 maj6

Shperndaje