Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Magjistari Harry Potter vjen në version “hot”…

October 18
18:42 2016

E kishit imagjinuar ndonjëherë personazhin Harry Potter në një version “hot”?

Këtë gjë ka tentuar të realizojë fotografja Sarah Hester nga Oklahoma, e cila pasi njohu rastësisht modelin Zachary Howell, bëri setin fotografik i cili sjell personazhin e famshëm në një formë tjetër.

“Pasi e kisha takuar rastësisht Zach, për një moment nuk m’u kujtua emri i tij dhe prandaj e thirra Harry. Që aty më lindi ideja për setin fotografik, të cilën ai e priti menjëherë mirë”, – shprehet fotografja.

Ndiqni fotot më poshtë…
/Blitz.al/

hok
h2

h3

h4

h5

Shperndaje