Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO) Luana Vjollca si një Monroe seksi

(FOTO) Luana Vjollca si një Monroe seksi
November 15
14:36 2016

Moderatorja Luana Vjollca ka postuar në Snapchat disa foto, në të cilat duket shumë joshëse.

Biondja seksi është duke u përgatitur për një set fotografik. Me këtë look ajo ngjan së tepërmi me Marilyn Monroe dhe madje duket shumë provokuese.

Luana është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe duket shumë bukur me grimin që ka bërë për këtë set fotografik. Gjithashtu në foton me bri djalli mund ta quajmë moderatoren si një djallushe seksi./Blitz.al/

lu lu5 lu4 lu3 lu1 lui

 

Komento
Shperndaje