Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ledri dhe Adela nuk rrinë dot të ndarë

(Foto) Ledri dhe Adela nuk rrinë dot të ndarë
November 01
21:42 2016

Mesa duket, deklarata e Ledrit në “Top Show” se do ta donte gjithmonë Adelën paska funksionuar për t’i dhënë çiftit edhe një shans të dytë për të vazhduar lidhjen. Foto të publikuara nga “Prive” i tregojnë  shumë të afërt me njëri-tjetrin në Prishtinë. Kjo mund të na bëjë të mendojmë një rikthim mes tyre. Kur u pyet nëse ekzistonte mundësia e një ribashkimi, Ledri u përgjigj: “Edhe mundet”. Nuk është konfirmuar ende nëse janë rikthyer përfundimisht apo ky ishte një takim mes dy ish-ëve që respektojnë njëri-tjetrin.

Nëse ky ribashkim tashmë do të jetë zyrtar ndoshta nuk mund ta quajmë as një ndarje mes tyre, por thjesht një zënkë.

ledri

ledri-2

Komento
Shperndaje