Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ledioni kujton kohën kur ishte brun…

(Foto) Ledioni kujton kohën kur ishte brun…
December 29
18:37 2016

Ai ka qenë një nga moderatorët që ka guxuar shpesh me look-un e tij. Të gjithë i mbajmë mend modelet e famshme të flokëve të Ledion Liços, i cili për kohën ka bërë tendencë.

Mesa duket, Ledioni ka vendosur të kujtojë një moment kur ka përdorur një paruke me flokë të zinj dhe duket se kjo ngjyrë i shkon shumë.

Projekti më i afërt televiziv i tij pritet të jetë “The Voice”, ndërkohë që është duke shijuar shumë edhe ardhjen në jetë të djalit të tij, London Noor Liço./Blitz.al

Kur ishim tre brune?dhe kishim @silva_babaramo për frymezim flokësh

A photo posted by Ledion Lico (@ledionl) on

Shperndaje