Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Kylie Jenner, tashmë nuk mund ta fshehë më shtatzëninë e saj: Shihni fotot me barkun e rrumbullakosur

(Foto) Kylie Jenner, tashmë nuk mund ta fshehë më shtatzëninë e saj: Shihni fotot me barkun e rrumbullakosur
November 06
17:02 2017

Pas lajmit që qarkulloi në media se Kylie Jenner është në pritje të një fëmije, përsëri pati debat për vërtetësinë e kësaj shtatëzanie.  Por Daily Mail ka postuar disa foto ekskluzive ku duket më së miri barku i Kylit i rrumbullakosur, dhe gjithçka duket përkon edhe me kohën kur u dha lajmi.

20-vjeçarja e cila ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht lajmin e gëzuar, është parë të hipë në bordin e avionit privat të së emës, Kris Jenner, për festimet e ditëlindjes së saj të 62-të. Ajo është munduar ta mbulojë barkun me një bluzë të madhe, por pamja e saj vërteton se ajo është shtatëzënë.

 

 

Komento
Shperndaje