Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ky është gjesti i pazakontë që ka bërë Rihanna për të mbështetur Hillary Clinton

(Foto) Ky është gjesti i pazakontë që ka bërë Rihanna për të mbështetur Hillary Clinton
October 20
10:54 2016

Ndërkohë që ishte duke ecur në rrugët e New York City-t ditën e djeshme, këngëtarja Rihanna në një mënyrë shumë “fashion” ka treguar mbështetjen e saj për kandidaturën e Hillary Clinton.

Ajo ka veshur një bluzë në të cilën ka stampuar portretin e Hillary Clinton. Me këtë gjest, Rihanna i është shtuar listës së një sërë artistësh amerikanë që kanë nisur një fushatë #ImWithHer (unë jam me atë). /Blitz.al/

1476916453-spl1376574-005-1024-1476930815

Komento
Shperndaje