Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Kur Kim Kardashian prezantonte evente dhe nuk ishte qendra e vëmendjes…

July 29
09:44 2016

Sot të gjithë flasin për Kim Kardashian. Ajo pritet me padurim në çdo event të madh për të parë se çfarë ka veshur dhe çfarë risie ka vendosur të sjellë me look-un e saj. Por 8 vite më parë, Kim ishte thjesht një vajzë në hije që kërkonte me patjetër të ishte pjesë e showbizz-it dhe me aq sa dimë tani, mund të themi se ajo ia ka arritur qëllimit të saj.

Ka qenë vetë Kayne West që ka dashur të shpërndajë disa fotografi të Kim, kur ajo prezantonte Tapetin e Kuq në eventin “Teen Choice Awards” . Atëherë ylli amerikan ishte në rolin e intervistueses.

Kim ka qenë vetëm 27 vjeç në atë kohë dhe duhet thënë se edhe pse jo aq e kuruar sa ajo është tani, sërish për atë kohë (2008) Kim është përpjekur të jetë ndryshe nga të tjerët./Blitz.al/

 

Shperndaje