Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Kujt i shkojnë më shumë, Rovenës apo Jonidës?

(Foto) Kujt i shkojnë më shumë, Rovenës apo Jonidës?
October 18
16:47 2016

Këto dy këngëtare i lidh jo vetëm pasioni për muzikën, por edhe një miqësi e gjatë. Jonida Maliqi dhe Rovena Dilo prej vitesh tashmë janë mikesha shumë të mira. Ato kalojnë shumë kohë me njëra-tjetrën dhe i shohim shpesh që postojnë foto bashkë në rrjete sociale. Pak minuta më parë, Rovena Dilo ka postuar një foto të sajën në Instagram, duke i drejtuar Jonidës një pyetje: “Joni, a më shkojnë syzat e tua o shoqe?”

Syzet janë ndër aksesorët më të preferuar të Jonida Maliqit dhe shpesh e shohim që ndan me fansat e saj foto duke treguar se i ndërron shpesh. Kujt i shkojnë më shumë këto syze, Jonida Maliqit apo Rovena Dilos? Duhet thënë se të dyja mikeshat duken shumë bukur, pavarësisht aksesorit./Blitz.al/

Joni a me shkojne syzat e tua o shoqe…????@jonidamaliqi

A photo posted by Rovena Dilo (@rovenadilo) on

@edvinameta ?

A photo posted by Jonida Maliqi (@jonidamaliqi) on

Shperndaje