Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

FOTO/Kjo është veshja më “e guximshme” e Floriana Garos

FOTO/Kjo është veshja më “e guximshme” e Floriana Garos
October 22
15:30 2016

Moderatorja e ëmbël e “Jo vetëm modë”, Floriana Garo, komentohet gjithnjë për stilin serioz dhe shumë shik të saj. Por këtë herë në rrjetet sociale kemi parë një foto më provokuese.

Ajo ka veshur një fustan të zi të tejdukshëm, ku duken të brendshmet dhe padyshim hiret e saj. Nëse u hedh një sy rrjeteve sociale, Floriana i ka shumë të pakta fotot me bikini apo me fustane seksi, ndonëse format e ish-Miss Albanias janë ende të shkëlqyera.

Dhe kjo e ka një përgjigje… thjesht këto foto dhe veshje nuk janë stili i saj…

Shperndaje