Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Kjo është gjendja në të cilën ndodhet aktualisht Varrosi, miku i Noizy-t

(Foto) Kjo është gjendja në të cilën ndodhet aktualisht Varrosi, miku i Noizy-t
September 14
09:08 2016

Në konfliktin e djeshëm midis reperave Noizy dhe Cozman, që ka bërë mjaft bujë në media dhe rrjete sociale, në fakt më i dëmtuari ka mbetur miku i Noizy-t, Denis Hajri ose, siç njihet ndryshe, Varrosi.

Sipas Telegrafi.com, Varrosi ndodhet aktualisht në QKUK dhe të mërkurën pritet që të kryhet një operim pasi ai ka marrë dy plagë në të majtë të barkut.

Gjatë kohës që është në spital ai gjithashtu është nën kontrollin e Policisë së Kosovës.

Telegrafi.com ka siguruar edhe një fotografi në të cilën mund të vihet re qartazi reperi Varrosi i shtruar në spital. /Blitz.al/

v_1473835899-2808484

Komento
Shperndaje