Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

FOTO/ Kida dhe Xhensila, kolege apo motra binjake?

FOTO/ Kida dhe Xhensila, kolege apo motra binjake?
October 31
19:28 2016

Ato janë dy nga emrat më në zë të showbiz-it shqiptar dhe padyshim edhe shumë të kërkuara në mbrëmjet koncertore.

Bëhet fjalë për Kidën dhe Xhensila Myrtezajn, të cilat shumë shpejt do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë, ndonëse janë prej kohësh pjesë e një label-i.

Në kuadër të klipit të këtij bashkëpunimi, Xhensila dhe Kida kanë postuar vazhdimisht foto nga shesh-xhirimet, por ajo që na ka rënë në sy është fotoja e fundit e publikuar nga këngëtarja 18- vjeçare në Instagram, ku shfaqet bashkë me Xhensilën. Me këtë grim natyral, dy koleget duken si motra binjake dhe po na krijojnë idenë se ky klip do të jetë ndër projektet më të mira të label-it të vajzave, “On Records”. /Blitz.al/

 

 

kidaaaaaaa

 

Shperndaje