Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Keni parë grua shtatzënë më ndriçuese se Natalie Portman?

(Foto) Keni parë grua shtatzënë më ndriçuese se Natalie Portman?
November 15
09:25 2016

Natalie Portman përfundimisht ka një nur shtatzënie!

Aktorja që është në pritje të ëmbël është shfaqur në premierën e filmit “Jackie”, në Institutin e Filmit Amerikan në Los Angeles.

natalie-portman-2000x2000

35-vjeçarja dukej e mahnitshme me një fustan të derdhur dhe një xhaketë të bardhë nga Christian Dior. Fustani ishte dizenjuar specifikisht për të, pasi kishte një diell në mes të barkut.

Për herë të parë, Portman e ka treguar barkun e rrumbullakosur në shtator dhe është në pritje të fëmijës së dytë me bashkëshortin Benjamin Millepied. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje