Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Këngëtarja shqiptare tregon më shumë se duhet: “Nuk jam e dobët, por jam seksi”

(Foto) Këngëtarja shqiptare tregon më shumë se duhet: “Nuk jam e dobët, por jam seksi”
October 12
22:10 2017

Ajo është treguar gjithmonë e guximshme me fotot dhe videot që ka publikuar në rrjetet sociale. Po flasim për këngëtaren shqiptare Enca Haxhia, e cila këtë hërë na ka treguar, le të themi pak më shumë se herët e tjera.

Me anë të nje fotoje që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Enca ka reaguar për herë të parë edhe për kritikat që bëhen në drejtim të saj ne lidhje me format  trupore.

Ajo shfaqet e veshur me të brendshme në pjesën e sipërme ku padiskutim bien në sy format e trupit, në poza mjaft provokuese.  Në një nga videot ajo ka bashkangjitur edhe një shkrim ku thotë: “Jo madhësia 0 por , madhësia sexy “. Kjo do të thotë se këngëtarja ndihet mirë me veten dhe nuk i unteresojnë aspak fjalët që thuhen lartë e poshtë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje