Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Katy Perry do të shkojë të votojë nudo!

September 27
11:35 2016

Katy Perry, admiruesja e Hillary Clinton, ka thënë se do të tërheqë të gjithë votuesit drejt qendrave të votimit për të votuar kandidaten demokrate.

Ajo ka shkruar në Twitter: “Nesër do të përdor trupin tim si karrem për të ndryshuar botën”.

Nëpërmjet kësaj kuptohet se këngëtarja do të shkojë e zhveshur për të votuar. Ajo ka mbështetur aktivisht fushatën e Clinton dhe ka postuar me kandidaten herë pas here foto të ndryshme nga mitingjet.

A është e vërtetë që ajo do të votojë nudo? Ngelet për t’u parë…/Blitz.al/

Shperndaje