Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Julka Gramo tregon se si “gjuhet” shefi në ditët e sotme dhe nuk është ashtu siç mendoni ju…

(Foto) Julka Gramo tregon se si “gjuhet” shefi në ditët e sotme dhe nuk është ashtu siç mendoni ju…
October 12
14:08 2016

Julka Gramo shpesh poston në llogarinë e saj në Instagram çaste të bukura nga jeta e saj. Ajo është një personazh mjaft i dashur nga publiku, ndaj dhe postimet e saj gjithnjë marrin komente pozitive.

Sot Julka ka vendosur të shpërndajë një fotografi, ku ajo është ulur sipër karriges së bashkëshortit të saj, njëkohësisht edhe “shefit” të “Energy Radio”, siç e thërret ajo. “Duke gjuajtur shefin. Ah, si janë bërë këto gocat e sotme! Shefi im i preferuar…”, – ka shkruar Julka përbri fotos.

julka

Duhet thënë se Julka dhe Andi janë ndër çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe marrëdhënia e tyre është shumë e bukur! /Blitz.al/

Shperndaje