Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Jonida Maliqi na prezanton një pjesëtare të familjes

(Foto) Jonida Maliqi na prezanton një pjesëtare të familjes
October 24
16:20 2016

Jonida Maliqi është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private dhe familjare. Zakonisht, ajo i përdor rrjetet sociale për të ekspozuar veshjet dhe biznesin e saj.

Por, mund të themi se ditët e fundit na ka “surprizuar” paksa duke postuar në Insta Stories momente me familjarët. Ditën e djeshme, Jonida publikoi videon e djalit duke luajtur, kurse sot një foto me nënën, në të cilën shkruan “me mamushin”.

Këngëtarja preferon ta mbajë familjen larg vëmendjes në rrjetet sociale dhe për këtë arsye ajo rrallë herë poston foto me ta.  Ndryshe nga herët e tjera mesa duket nuk i ka rezistuar tundimit për të ndarë me miqtë e saj disa momente famijare./Blitz.al/

jonida

Komento
Shperndaje