Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Jennifer Lawrence sapo ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re në një mënyrë origjinale!

(Foto) Jennifer Lawrence sapo ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re në një mënyrë origjinale!
November 04
19:50 2016

Shtypi rozë ka kohë që përflet një lidhje të mundshme midis aktores Jennifer Lawrence dhe regjisorit të njohur Darren Aronofsky, por asnjëherë dy protagonistët nuk e kanë shfaqur hapur këtë lidhje.

Por duke qenë se ata janë lodhur nga paparacët dhe të gjithë që i përndjekin vetëm për të marrë vesh diçka nga lidhja e tyre, Jennifer dhe Darren kanë vendosur ta shpallin zyrtarisht lidhjen e tyre në çift duke y dhënë kënaqësinë fotografëve për të shkrepur disa momente intime të tyre.

1478259763-law1478263922

1478259771-law11478263925

 

Sapo kanë parë aparatet, ata janë afruar dhe janë puthur, duke qenë kështu të vetëdijshëm se lajmi do të zbulohej nga të gjithë.

Epo, urime çiftit! /Blitz.al/

Shperndaje