Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ja si dukej Çiljeta me flokë të palyera dhe vetulla të pahequra

(Foto) Ja si dukej Çiljeta me flokë të palyera dhe vetulla të pahequra
March 29
18:40 2017

Ajo është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it, ndonëse ka më shumë se 15 vjet që është pjesë e këtij biznesi. Por Çiljeta Xhilaga duket se është bërë nostalgjike dhe ka hapur albumet e saj të fotografive.

Një foto në moshën 15-vjeçare ka qenë ajo që ka tërhequr vëmendjen e këngëtares seksi, pikërisht në kohën kur konkurronte në “Miss Shqipëria”.

“Miss Shqipëria 2000, flokët e palyera, vetullat e pahequra dhe unë vetëm 15 vjeç”, – shkruan Çili përbri fotos. Ndonëse kanë kaluar shumë vite nga koha kur ajo aspironte të ishte një personazh i njohur publik, neve nuk ka duket sikur këngëtarja ka ndryshuar, madje me kohën është bërë edhe më e bukur.

Po ju si mendoni?/Blitz.al

#tbt miss shqiperia 2000 ,floket e palyera vetullat e pahequra dhe un vetem 15 vjec ??

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Komento
Shperndaje