Blitz

 Breaking News

(FOTO) Ja kushërira e Beyonce-s që po çmend internetin me këtë foto

March 24
15:30 2016

Të gjitha femrat e familjes së Beyonce-s shquhen për format e tyre të mrekullueshme, duke nisur nga e motra, Solange, deri tek e ëma, Tina Knowles.
Epo, qenka edhe një e afërme e këngëtares së ‘Formation’ që ka forma të mrekullueshme trupore.
Ajo quhet Kristin Douglas dhe po bën xhiron e internetit me foton e saj me Bey-n. Ato janë fotografuar në funeralin e dajës së Beyonce-s, Skip.
Numri i ndjekësve të saj në Instagram ka ndryshuar nga 2.000 në 70.000.
“Pse?”-në e gjeni lehtësisht në foton më poshtë:

(FOTO) Ja kushërira e Beyonce-s që po cmend internetin me këtë foto

Tags
Share