Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Furness festojnë 20-vjetorin e martesës

April 12
13:09 2016

Hugh Jackman 47 vjeç dhe Deborra-Lee Furness 60 vjeç duken po aq të lumtur dhe të dashuruar sa atëherë kur thanë premtimet ndaj njëri-tjetrit në 1996-n.

Ata preferuan ta festojnë 20-vjetorin e tyre të martesës në ujërat tropikalë të ishullit St Barts. Nga fotot duket se çifti ka kaluar një kohë shumë të mirë. Momentet e tyre janë shoqëruar me të qeshura të shumta dhe lojëra fëmijërore duke shtyrë e përplasur njëri-tjetrin në ujë.

Duke parë dhe fotot vërtetohet edhe njëherë se dashuria i bën njerëzit më të bukur.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje