Blitz

 Breaking News

(Foto) Heidi Klum, poza topless nga pushimet tropikale

August 20
15:22 2016

...

Picture 3 of 3

Heidi Klum ka postuar në Instagram disa foto topless nga pushimet e saj tropikale.

Ish-modelja është në forma perfekte dhe në një ndër këto foto ka shkruar: “ E dashuroj varësen time të re”. Në një tjetër foto Klum ka pozuar topless në ballkon dhe shkruan: “Mirëmëngjesi!”

E kush nuk do të donte ta niste mëngjesin me pamje të tilla! Fotot që ajo ka postuar janë tejet joshëse dhe Heidi shfaqet shumë seksi. /Blitz.al/

Share