Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Fytyrat më qesharake të personazheve të showbizz-it

(Foto) Fytyrat më qesharake të personazheve të showbizz-it
June 27
16:53 2016

Jemi mësuar që personazhet të cilët tashmë kanë karriera të suksesshme t’i shohim gjithnjë të kuruar, me veshje nga më të shtrenjtat e të grimuar në maksimum për të pasur një paraqitje sa më të denjë gjatë daljeve në ekran.

Një buzëqeshje është ajo që mund të themi se i përmbyll të gjitha, por çfarë ndodh kur një mimikë e kapur nga kamera e një aparati hedh poshtë gjithë atë “perfeksion” të ndërtuar? E pra, edhe të famshmit e Hollivudit janë njerëz normalë që mund të shtrembërojnë fytyrën, të rrotullojnë sytë apo edhe të qeshin çuditshëm. Shfletoni galeritë dhe shihni fytyrat qesharake të këtyre personazheve të njohur të showbizz-it.

 

Shperndaje