Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Fotografi italian zhvesh nudo Xhensila Peren

(Foto) Fotografi italian zhvesh nudo Xhensila Peren
November 26
18:30 2016

Ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere, provokon përsëri. Pas fotove për revistën “Vip”, vajza seksi ka të tjera fotografi provokuese për t’u treguar fansave të saj. Blitz.al ju zbulon një tjetër foto provokuese të saj, që brunia seksi  e ka realizuar me fotografin italian, Marco Colizzi.

15204218_1137827009663906_927244443_o

Pas daljes nga ky reality show, Xhensila Pere ka realizuar shumë sete provokuese fotografike, ku ka tërhequr vëmendjen me format dhe linjat e saj seksi./Blitz.al

Shperndaje