Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Fjolla Morinën nuk e keni parë kurrë kaq seksi

(Foto) Fjolla Morinën nuk e keni parë kurrë kaq seksi
November 25
16:29 2016

Fjolla Morina ka realizuar një set të ri seksi fotografik. Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka postuar në rrjetet sociale një foto të re, ku shfaqet si gjithnjë shumë sensuale dhe provokuese.

Ndonëse është nënë e dy vajzave, Fjolla duket në formë të shkëlqyer fizike me këto të brendshme të zeza.

Aktualisht këngëtarja nga Kosova është duke shijuar eksperiencën e saj të kërcimit në “Dance With Me”./Blitz.al

Shperndaje