Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Filluan dhuratat e dasmës. Mikeshat e Afërdita Dreshajt kanë një “porosi seksi” për çiftin…

(Foto) Filluan dhuratat e dasmës. Mikeshat e Afërdita Dreshajt kanë një “porosi seksi” për çiftin…
March 13
13:22 2018

Modelja e njohur shqiptare ka lajmëruar se së shpejti do të martohet dhe ka filluar përgatitjet e para të dasmës.

Bëhet fjalë pikërisht për Afërdita Dreshajn. Mbrëmjen e djeshme ajo ka qenë me të ëmën duke bërë planet për dasmën, por ka marrë një dhuratë shumë të veçantë nga miket e saj.

Madje, ato i kanë bërë një dhuratë dyshe, Afërditës dhe partnerit të saj Jakub-it. Këngëtares i kanë dhuruar një palë të brendshme që lexojnë “Mrs Kindle”, ndërkohë që Jakub-it një palë të brendshme ku i kanë shkruar listën e gjërave që i duhet “të bëjë”: Afërditën, të pushojë dhe… të përsërisë veprimet.

Një mesazh shumë i qartë ky pë Jakub, që e ka entuziazmuar Afërditën, e cila më pas i ka publikuar menjëherë dhuratat në Instastory-n e saj. /Blitz.al/

 

Komento

Shperndaje