Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ermal Fejzullahu ndan momentin më emocionues nga arratisja romantike në Itali…

(Foto) Ermal Fejzullahu ndan momentin më emocionues nga arratisja romantike në Itali…
October 18
09:23 2016

Këngëtari Ermal Fejzullahu prej kohësh është mjaft aktiv edhe në rrjete sociale. Atij i pëlqen që përveç fotografive nga koncerte të ndajë me ndjekësit edhe momente të veçanta që kalon me familjarët e tij, bashkëshorten dhe tre fëmijët.

Por këtë herë, postimi ka qenë paksa ndryshe nga herët e tjera. Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, festojnë 8- vjetorin e martesës së tyre. Ata kanë vendosur të bëjnë një “arratisje romantike” në Itali me rastin e kësaj feste që ndajnë me njëri-tjetrin.

“Nga Italia me dashuri. 8 vite martesë… Të dua!” – është shprehur Ermali teksa kanë pozuar pranë kullës së Pizës.

ermali

Ermali dhe Ariana duken mjaft bukur së bashku, të mendosh edhe që janë prindër të 3 vogëlushëve simpatikë sikurse ata! /Blitz.al/

Shperndaje