Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Era Istrefi midis Ledrit dhe Fatonit? Tregon se kush e bën të lumtur!

(Foto) Era Istrefi midis Ledrit dhe Fatonit? Tregon se kush e bën të lumtur!
November 29
08:55 2016

Këngëtarja e suksesshme Era Istrefi nuk ka zhgënjyer edhe këtë herë me look-un e saj të veçantë. Në një fotografi që ka postuar në mbrëmjen e 28 Nëntorit, ajo shfaqet krah Ledri Vulës dhe Faton Shoshit, menaxheri dhe partneri i saj në jetë.

Era duket mjaft bukur teksa të tre janë shfaqur duke qeshur në fotografi. Kaq i ka mjaftuar Erës për të shkruar: “Me çunat e mi… e lumtur!”. Siç e pranon edhe vetë, mes miqsh dhe njerëzish që kanë mbështetur gjithnjë karrierën e saj, këngëtarja ndihet e plotësuar.

15233723_10210949553485408_1406577313_o

Pikërisht në këtë mënyrë ajo ka vendosur të urojë edhe të gjithë shqiptarët për festat e nëntorit. Mos ndoshta kjo fotografi është paralajmërim i ndonjë bashkëpunimi të ri? Ne shpresojmë se po, duke qenë se “Shumë pis” pati një sukses të jashtëzakonshëm. /Blitz.al/

 

Shperndaje