Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Era Istrefi i lë të gjithë me gojë hapur. Eksperimenton me look-un e ri!

(Foto) Era Istrefi i lë të gjithë me gojë hapur. Eksperimenton me look-un e ri!
December 01
08:43 2016

Këngëtarja Era Istrefi është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar jo vetëm për sa i përket karrierës muzikore, por edhe pamjes së saj. Në fakt, ka qenë pikërisht pamja ndryshe dhe shumë tip që ajo ka, që e ka bërë të dallojë prej të tjerëve që prej fillimit.

Mirëpo teksa e kemi parë Erën me flokë rozë, të kuqe dhe së fundmi të verdha, mesa duket ka ardhur edhe koha e ngjyrës gri me nuancë të errët ndaj të zezës.

era1

era2

Ylli i “Bon Bon” ka shpërndarë dy fotografi në Instagram me look-un e ri për t’ia prezantuar të gjithë ndjekësve të saj të shumtë. “Gri. Si ngjyra e zemrës time…”,– ka shkruar Era duke na lënë të kuptojmë edhe një cilësi të karakterit të saj, çka do të thotë se ajo është një person i ftohtë në përgjithësi.

Neve na pëlqen shumë ndryshimi i ri i këngëtares. /Blitz.al/

Shperndaje