Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Enca Haxhia kalon një mbrëmje të bukur pranë këngëtarit të njohur shqiptar

(Foto) Enca Haxhia kalon një mbrëmje të bukur pranë këngëtarit të njohur shqiptar
November 27
09:57 2016

Këngëtarja Enca është në pritje të lançimit të këngës së saj më të re “Love on my body”, ndërkohë që vazhdon koncertet nëpër Europë e me gjerë me hitin “Bow Down”, bashkëpunim me reperin Noizy.

Mbrëmjen e kaluar ajo së bashku më disa këngëtarë të tjerë shqiptarë ka qenë e ftuar në Hamburg. Nëpërmjet Snapchat-it, Enca u ka treguar një pjesë të mirë të rrugëtimit drejt Hamburg-ut ndjekësve të saj të shumtë. Ajo nuk ka kursyer edhe videot dhe fotografitë me këngëtarin Young Zerka, i cili përgjatë gjithë kohës është shfaqur duke bërë për të qeshur këngëtaren.

zerka1

zerka2

zerka3

Edhe Zerka ka qenë i ftuar në të njëjtin “club” nate bashkë me Encën, por mes videove dhe argëtimit që shfaqet prej tyre mund të themi se ata e kanë nisur festën që gjatë rrugës! /Blitz.al/

 

Shperndaje