Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Elvis Pupa zbulon skenografinë e “M’fal për shprehjen”

(Foto) Elvis Pupa zbulon skenografinë e “M’fal për shprehjen”
November 02
16:32 2016

“M’fal për shprehjen” është programi i cili do të rikthejë në ekran, pas disa vitesh mungesë, aktorin e njohur Elvis Pupa.

Pupa do të jetë moderatori i emisionit të humorit, i cili do të transmetohet çdo të martë në kanalin T HD në Digitalb. Ditën e sotme, aktori ka postuar një foto në Instagram duke zbuluar kështu skenografinë e “M’fal për shprehjen”.

“Ne jemi gati. Jeni ju?”- shkruan Elvisi në Instagram.

Ky program do të startojë në datën 8 nëntor, në orën 21:00 dhe publiku e pret me shumë kuriozitet premierën./Blitz.al/

elvis-pupa

Shperndaje