Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Elisa Spiropali na njeh me vajzën e saj

(Foto) Elisa Spiropali na njeh me vajzën e saj
November 27
15:52 2016

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e  Doganave, Elisa Spiropali, ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Zëdhënësja e Kryesisë së PS-së, njëkohësisht sekretare për Rininë, ka hapur përpara pak kohësh edhe llogarinë e saj në Instagram dhe ndër të paktat foto të saj ka postuar për herë të parë foton e vajzës, Naltës.

E diela njihet si një ditë familjare dhe pikërisht sot ajo ka vendosur të prezantojë Naltën me ndjekësit e saj.

Bashkangjitur me foton e vogëlushes, sekretarja e të rinjve ka shkruar “Lule limoni”. Pavarësisht shkrimit dhe pamjes duket se vëmendja ka qenë e gjitha te vajza dhe sigurisht ndjekësit e saj kanë komplimentuar Naltën e vogël./Blitz.al/

elisa

Komento
Shperndaje