Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto ekskluzive) Brenda “strehës” ku moderatori shqiptar do t’i japë fund beqarisë!

October 16
20:27 2017

Nëse do ta përshkruajmë 2017-ën me një fjalë, ajo do të qe padyshim viti i dasmave.

Xhensila, Bes Kallaku, Marina, Getoari, Besnik Qaka etj i dhanë fund beqarisë këtë vit me dasma, duke i kthyer në personazhet më të komentuar të momentit.

Ama, dasmat nuk kanë mbaruar!

Pasi u martua në një ceremoni private e intime mbrëmjen e kaluar, Labinot Gashi ka mbledhur një sërë të ftuarish sonte në Prizren për të festuar ashtu siç i ka hije djegien e shamisë së beqarit.

Blitz.al ka siguruar disa foto nga ambjenti i arreduar, i cili na ka lënë pa fjalë. Arsyen e mësoni duke parë fotot mëposhtë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje