Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO) E pabesueshme! Mc Kresha zgjon nga koma djaloshin

April 06
21:32 2016

Ditën e sotshme, falë Mc Kreshës ka ndodhur një mrekulli!

Këngëtari ka vizituar në spital një fansin e tij, i cili ishte në gjendje kome. Kur ai është afruar tek krevati i të sëmurit dhe ka thirrur emrin e tij, djaloshi ka lëvizur gjymtyrët. Mc Kresha ka arritur ta zgjojë atë dhe kjo është dicka që rrallë herë ndodh.

Ky gjest human ka prekur me mijëra njerëz.  Fotoja e postuar në Instagram ka patur shumë reagime. Fansat kanë shprehur respekt për  artistin që i është gjendur pranë familjes dhe djaloshit në këto momente të vështira.

kr

Etiketimet
Shperndaje