Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) E kanë komplimentuar për ëmbëlsinë e fytyrës, por Jonida sapo na la pa fjalë me format seksi në plazh

(Foto) E kanë komplimentuar për ëmbëlsinë e fytyrës, por Jonida sapo na la pa fjalë me format seksi në plazh
August 28
10:39 2017

Vera ende nuk ka përfunduar dhe shumë personazhe të njohura të ekranit shqiptar zgjedhin të pushojnë në këto ditë të fundgushtit. Një prej tyre është edhe moderatorja e njohur e Digitalb, Jonida Vokshi. Ajo është vlerësuar shpeshherë për bukurinë e saj dhe format seksi, megjithatë rrallëherë ndodh të postojë në rrjete sociale momente nga pushimet e saj.

Në inbox-in e Blitz.al kanë ardhur disa foto që tregojnë se si po i kalon pushimet bukuroshja e ekranit. Jonida ka zgjedhur bregdetin shqiptar dhe ditën e djeshme është parë në Livadh të Himarës duke shijuar rrezet e diellit  bashkë me disa miq të saj. Në fotot e siguruara, moderatorja e “Thurje” shfaqet tejet seksi, e veshur me një palë bikini në ngjyrë të zezë.  Si shumë personazhe të tjera, edhe moderatorja simpatike ka zgjedhur pikërisht bregdetin e Jonit për të kaluar fundjavën./Blitz.al/

Komento
Shperndaje