Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dua Lipa përkrah të dashurit në Prishtinë

(Foto) Dua Lipa përkrah të dashurit në Prishtinë
August 09
14:17 2016

 

Dua Lipa mbërriti në kryeqytetin kosovar ditën e diel, ku do të mbajë koncert në sheshin kryesor në Prishtinë.

Teksa po përgatitet për “show”-n, Dua po shijon të gjitha mundësitë që Prishtina ofron për t’u argëtuar.

Ajo ka postuar pak më parë një foto përkrah të dashurit të saj, modelit britanik Isac Carew. Fotoja është shkrepur në një nga “club”-et prishtinase, gjë që e tregon vetë Dua me check-inin.

Mesa duket, këngëtarja e re, por jo pak e suksesshme, po “prezanton” të dashurin me vendlindjen e saj,

Ndërkohë, pas koncertit të sotëm që do të mbajë në Prishtinë, Dua do të udhëtojë për në Tiranë, ku do të mbajë një tjetër koncert për të festuar 1-vjetorin e zgjedhjes së z. Veliaj si kryetar i Bashkisë së Tiranës.

💖

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Komento
Shperndaje