Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dua Lipa në skenën e iHeart Radio

(Foto) Dua Lipa në skenën e iHeart Radio
August 18
18:34 2016

 

Dua Lipa po i ngjit shkallët e suksesit më shpejt se ç’e kishim menduar.

Pas koncerteve në Prishtinë e Tiranë, Dua ka performuar për një nga radiot më të famshme në SHBA dhe Europë, iHeart Radio.

Pak minuta më parë ajo ka shpërndarë një foto ku falënderon radion që i dha mundësinë për të performuar: “Faleminderit që më dhatë mundësinë për të performuar sot në New York City!”.

Nga ana tjetër, një nga fanpage-et e Duas, “DuaNews”, ka shpërndarë dy foto nga performanca e këngëtares shqiptare në iHeart Radio Theater, NYC.

Vlen të themi se Dua duket mjaft bukur në skenën “New York” – eze dhe ka lënë përshtypjet më të mira me performancën e saj.

August 18 – Performing at iHeart Radio Theater (via @warnerbrospromo) – New York, USA – #dualipa

A photo posted by dua lipa news & snaps ??? (@duanews) on

August 18 – Performing at iHeart Radio Theater (via @warnerbrospromo) – New York, USA – #dualipa

A photo posted by dua lipa news & snaps ??? (@duanews) on

Komento
Shperndaje